Компанія Herbalife і ФК «Шахтар» оголошують про початок співпраці. Компанія Herbalife виступить в якості Офіційного партнера з харчування ФК «Шахтар» в 2012-2014 рр..

Компанія Herbalife і ФК «Шахтар» оголошують про початок співпраці. Компанія Herbalife виступить в якості Офіційного партнера з харчування ФК «Шахтар» в 2012-2014 рр..

В рамках співпраці компанії та футбольного клубу планується тісна взаємодія експертів бренду Herbalife з тренерським складом та представниками медичної служби команди з інтеграції продуктів Herbalife в раціон харчування гравців. Компанія Herbalife бере на себе зобов'язання повністю забезпечити потреби ФК «Шахтар» в категоріях спеціалізованого/функціонального, а також спортивного харчування.

Згідно з умовами підписаної угоди планується серія рекламних активностей, що включає розміщення зовнішньої реклами на стадіоні клубу «Донбас Арена», розміщення прямої реклами на плазмах і бортах стадіону, розміщення прямої реклами на зовнішніх носіях, розміщення логотипу на офіційному сайті футбольного клубу, всієї поліграфічної продукції. Компанія Herbalife отримує права на проведення промо-кампаній на території ФК і Стадіону, використання зображень гравців основного складу ФК «Шахтар», проведення фото, відео зйомок гравців і лікаря команди, участь деяких гравців у внутрішніх заходах компанії. Сума контракту не розголошується.

«Україна є стратегічно важливим ринком для Herbalife, тому ми прийняли рішення щодо розвитку програми спортивного партнерства з одним із найпопулярніших футбольних клубів країни, - повідомив Стівен Кончі, Віце-Президент Herbalife в Росії, країнах СНД, Монголії, країнах Балтії та Ізраїлі. - Наш принциповий підхід заснований на інтеграції продуктів Herbalife у режим харчування футболістів для досягнення максимальних результатів, а також на співробітництві фахівців тренерського та медичного складів з експертами Herbalife. Цей принцип застосовується до всіх команд, партнерами та спонсорами яких ми є, і саме він буде використаний в роботі з ФК «Шахтар».

Продукція, перш за все, буде надаватися тренеру і лікарю клубу. Вживати продукти гравці будуть за згодою і під контролем головного тренера ФК «Шахтар» Мірчей Луческу і начальника медичної служби ФК «Шахтар» Артура Глущенко, який заявив: «Ми зацікавлені у співпраці з експертами Herbalife для виявлення потреб гравців і можливої подальшої оптимізації режиму їх харчування. Всі ми знаємо, як важливо визначити правильний раціон харчування для спортсменів, від цього багато в чому залежить результат. Вже відбулася низка зустрічей з фахівцями компанії і знайомство з продуктами. Можу сказати, що вона відповідає найвищим вимогам, які висуваються до харчування спортсменів. Для нас важливо, що Herbalife надає всю супровідну документацію на свої продукти, у тому числі і антидопінгові сертифікати».

Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар»: «Підписання партнерської угоди з такою серйозною компанією як Herbalife - важливий крок для ФК «Шахтар». Herbalife є визнаним лідером в області збалансованого харчування, якому довіряють найбільші футбольні клуби в своїх країнах, що підтверджується контрактами з «Барселоною», «Спартаком», чемпіоном МЛС «Лос-Анджелес Гелексі», особистою угодою з Ліонелем Мессі. Співпраця з Herbalife допоможе команді підтримувати оптимальну фізичну форму і успішно справлятися із самими високими навантаженнями, а клубу досягти ще більших успіхів на футбольному полі».

Партнерство з футбольними командами - частина глобальної комунікаційної платформи Herbalife, спрямованої на просування здорового та активного способу життя. По всьому світу більш ніж 150 спортсменів і команд використовують продукцію Herbalife. Herbalife є спонсором з харчування більш ніж 25 провідних футбольних клубів світу, включаючи такі яскраві футбольні команди як «Барселона» (Іспанія), «Спартак-Москва» (Росія) та титульним спонсором футбольної команди Вищої ліги «Лос-Анджелес Гелексі» (США).