Компанія Herbalife забезпечила повноцінне харчування учасників XIII Міжнародної Nike Women's конвенції

З 15 по 16 вересня 2012 року в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент» пройшла XIII Міжнародна Nike Women's конвенція. Втретє генеральним партнером, а також партнером з харчування Конвенції, виступила компанія Herbalife - експерт в області збалансованого харчування. Спортивне спонсорство є частиною глобальної стратегії компанії, спрямованої на просування здорового та активного способу життя.

У залах спортклубу працювали дві станції збалансованого харчування Herbalife. Неабиякою популярністю у фітнес-професіоналів та фітнес-ентузіастів користувався бестселер компанії - протеїновий коктейль «Формула 1» (спеціалізований продукт харчування, котрий є повноцінним прийомом їжі), а також протеїнові батончики, які дозволяють якісно і легко поповнювати запаси енергії. За час Конвенції станції збалансованого харчування Herbalife відвідали понад 1000 гостей з 9 країн.

Тетяна Серебряник, директор компанії «Herbalife Україна», прокоментувала партнерство з Nike Women's конвенцією, що стало вже доброю традицією: «В основі нашого партнерства – спільна мета просування принципів здорового способу життя, основними складовими якого є збалансоване харчування і регулярна фізична активність. Ми раді, що в рамках Конвенції познайомитися з нашими продуктами змогло понад 1000 фітнес-професіоналів та аматорів».

До участі в Конвенції щорічно запрошують провідних експертів у сфері фітнесу та спортивного харчування, надаючи гостям унікальний шанс познайомитися з останніми новинками в індустрії здорового способу життя. В рамках заходу 16 вересня з лекцією виступив почесний гість Конвенції - Доктор Хуліан Альварес Гарсія, засновник іспанської Асоціації спортивних фахівців, консультант з харчування іспанської Федерації тріатлону та член Науково-консультаційної ради Herbalife.

Під час виступу перед фітнес-фахівцями д-р Альварес особливу увагу приділив останнім науковим дослідженням у галузі спортивного харчування. Акцент був зроблений на правильне відновлення водно-сольового балансу організму під час занять спортом. «Людям, які займаються спортом, потрібно знати, що під час фізичних навантажень організм втрачає не тільки воду, але й життєво важливі електроліти - солі натрію, калію, кальцію, магнію, хлору. Для ефективного відновлення водно-сольового балансу оптимальні ізотонічні напої, які запобігають зневодненню і забезпечують своєчасне відновлення енергетичного та водно-сольового балансу під час гри або тренування» - прокоментував д-р Хуліан Альварес.

Виступ д-ра Альвареса підтримав чемпіон світу з силового екстриму, автор 14 рекордів Гіннеса, член міжнародної команди атлетів Herbalife Сергій Конюшок. Слухачам лекції він представив інноваційну розробку компанії Herbalife - ізотонічний напій «H³O Pro». І саме за підтримки цього напою в рамках XIII Міжнародної Nike Women's Конвенції з неабияким успіхом відбулися 2 майстер-класи: тренування «Cross Workout» від професійного хореографа Володимира Снєжика, а також урок «Step» від міжнародного презентера Ірини Кульчицької та інструктора групових програм Аліси Проценко. Учасники майстер-класів першими в Україні змогли оцінити ефективність ізотонічного напою «H³O Pro» для вирішення проблеми дегідратації під час активних тренувань.

Компанія Herbalife підтримує понад 100 спортивних заходів у всьому світі. Співпрацює більш ніж зі 150 провідними спортсменами, серед яких Ліонель Мессі - «Кращий футболіст світу 2009/2010» (за версією FIFA). Herbalife виступає партнером з харчування кращих футбольних клубів світу, серед яких - «Барселона», «ЛА Гелаксі», «Спартак-Москва» та інші.