Компанія Herbalife виступить генеральним партнером XIII Міжнародної Nike Women's конвенції

Компанія Herbalife втретє стане генеральним партнером з харчування XIII Міжнародної Nike Women's конвенції, яка пройде з 15 по 16 вересня 2012 року в київському клубі здорових задоволень «5 Елемент».

У центральних зонах клубу будуть розміщені станції збалансованого харчування Herbalife для всіх учасників конвенції: гостей з Італії, Німеччини, Франції, Голландії, Кіпру, Польщі, Словенії, Росії та України. У рамках програми з популяризації здорового способу життя компанія представить інноваційні розробки в галузі збалансованого та спортивного харчування.

Об'єднані спільною метою підтримки та просування здорового та активного способу життя, компанія Herbalife і Nike Women's конвенція зберуть цього року близько 50 кращих світових, українських та російських експертів у сфері спорту, фітнесу та спортивного харчування для проведення семінарів, презентацій та майстер-класів.

У рамках XIII Міжнародної Nike Women's конвенції 15 вересня відбудеться презентація та дегустація інноваційного спортивного напою H3OPro від Herbalife, котрий втамовує спрагу і відновлює водно-сольовий баланс краще, ніж вода, і тому незамінний під час гри або тренування.

Засновник іспанської Асоціації спортивних спеціалістів, член Науково-консультаційної ради Herbalife, провідний експерт зі спортивного харчування д-р Хуліан Альварес Гарсія і чемпіон світу із силового екстриму, автор 14 рекордів Гіннеса, спонсорований компанією Herbalife атлет, Сергій Конюшок проведуть для гостей спеціальні майстер-класи.

Учасники XIII Міжнародної Nike Women's конвенції зможуть спробувати на станціях збалансованого харчування Herbalife протеїновий коктейль Формула 1 - спеціалізований продукт харчування, що є повноцінним прийомом здорової їжі, а також отримати подарункові набори з продукцією Herbalife, котра схвалена спортсменами-професіоналами та рекомендована всім любителям спорту.

Тетяна Серебряник, директор ТОВ «Гербалайф Україна», коментує партнерство з Nike Women's конвенцією, що стало доброю традицією для компанії Herbalife: «Наша компанія третій рік поспіль є спонсором Міжнародної Nike Women's конвенції. В основі нашого партнерства – спільна мета з просування здорового способу життя, головні складові якого - збалансоване харчування і заняття спортом. Конвенція щорічно збирає провідних експертів у сфері фітнесу та спортивного харчування, надаючи гостям унікальний шанс познайомитися з останніми новинками в індустрії здорового способу життя. У цьому році ми раді представити учасникам конвенції інноваційну розробку Herbalife - ізотонічний напій H3OPro. Впевнені, що професіонали та ентузіасти спорту оцінять його сповна!».

Спортивне спонсорство є частиною глобальної соціальної програми компанії Herbalife, спрямованої на просування здорового та активного способу життя. Herbalife підтримує понад 100 спортивних заходів у всьому світі. Співпрацює більш ніж із 150 провідними спортсменами, серед яких Ліонель Мессі - «Кращий футболіст світу 2009/2010» (за версією FIFA), Аттіла Вайда - Олімпійська чемпіонка з веслування на каное, Таня Каньотто - Чемпіонка Європи зі стрибків у воду, Сергій Конюшок - «Найсильніша людина планети 2009». Експерти компанії спільно з фахівцями в області спортивної медицини розробляють програми харчування гравців для підтримки їх найкращої фізичної форми та ефективного відновлення після навантажень. Herbalife виступає партнером з харчування 15 футбольних клубів: «Барселона», «Валенсія», «ЛА Гелаксі», «Спартак-Москва» та інших.