Herbalife відкриває найновіший центр з переробки рослинної сировини в Китаї

Компанія Herbalife відкрила у місті Чанша, провінція Хунань (Китай) найновіше сучасне підприємство з переробки рослинної сировини для її подальшого використання в продуктах Внутрішнього та Зовнішнього харчування ®.

Цей крок – величезний стрибок в напрямку реалізації стратегії Herbalife щодо контролю якості протягом всього процесу виробництва, яка дозволяє вийти на якісно новий рівень контролю чистоти та натуральності інгредієнтів на всіх етапах виробництва.

Відкриття підприємства було здійснено спільно з компанією NatSource Chemicals на чолі з Доктором Кьюн Йи Женгом, який є провідним спеціалістом в області видобування та обробки природних сполук для їх подальшого використання в продуктах харчування, харчових добавках та лікарських препаратах.

Підприємство буде здійснювати закупівлю рослинної сировини безпосередньо на фермах провінції Хунань та інших регіонів, піддавати її витяжці та подальшій переробці, після чого постачати перероблену сировину напряму на промислові підприємства Herbalife в місті Сучжоу, Китай, а також в Лейк Форест, Каліфорнія і нашим незалежним виробникам у всьому світі. На даному виробництві будуть виготовлятися рослинні екстракти, в тому числі чаї, екстракт гуарани, ромашки, броколі та чорниці, з-поміж інших, які використовуються в більшості продуктів Herbalife. На сьогоднішній день компанія Herbalife також перебуває на стадії укладення стратегічно важливого договору поставки з місцевими фермерами провінції Хунань та інших провінцій, що дасть можливість ретельно відслідковувати якість всіх інгредієнтів.

Місто Чанша, столиця провінції Хунань, було обране завдяки своєму унікальному розташуванню на берегах річки Янцзи, місці, де вирощуються надзвичайно цінні в світі трави та рослини. Новий об’єкт виробництва Herbalife, площею більш ніж 24 000 квадратних метрів, спроможний переробляти приблизно 8000 метричних тон рослинної сировини щорічно, одержуючи вичавки з рослинної сировини, очищуючи їх та доводячи до стану порошків та рідин. Таким чином, це підприємство створить приблизно 120 робочих місць в місті. Даний проект одержав суттєву підтримку з боку влади провінції.