Компанія Гербалайф стала генеральним партнером XI всеукраїнської Фітнес-конвенції Nike

20 та 21 березня у Києві зібрались фітнес-тренери, власники фітнес-клубів та ентузіасти фітнес- руху з різних міст України – всього більш ніж 1500 учасників. Майстер-класи провели провідні міжнародні інструктори з різних видів фітнесу з України, Словакії, Росії, Італії, США, Бразилії та інших країн світу.

У рамках Форуму для професіоналів індустрії пройшли виступи Сергія Конюшка. Фітнес-тренер, професіональний атлет, телеведучий та член спортивної Команди Гербалайф Сергій Конюшок представив тему «Спортивне харчування: міфи та реальність», разповів про те, що продукція Гербалайф являється альтернативою спортивному харчуванню для тих, хто займається спортом та фітнесом.

Всі учасники Конвенції отримали у подарунок брошуру «Спорт та Гербалайф» та зразки протеїнових батончиків. На двох стендах Гербалайф протягом двох днів Конвенції відбувалась дегустація продукції Гербалайф – 4600 порцій чаю та коктейлю Формула 1 надали учасникам Конвенції сил та енергії для тренування нон-стоп. Інформацію про компанію та продукцію Гербалайф також отримали 14 000 клубів, спортивних шкіл, спортивних команд, спортсменів, фітнес-інструкторів по всій країні.