Богатир Herbalife Сергій Конюшок – найсильніша людина планети вагою 105 кг!

Український атлет, член міжнародної команди Herbalife, Сергій Конюшок отримав перемогу на турнірі Strongmen World record breakers, що відбувся у Фінляндії. Змагання, що тривало упродовж двох днів, відповідає рівню Чемпіонату світу і визначає Найсильнішу людину планети у ваговій категорії до 105 кілограмів.

У перший день Конюшок переміг у двох із чотирьох дисциплін. До того ж, у "Прогулянці фермера" Сергій встановив світовий рекорд - він проніс дві валізи (по 120 кілограмів кожна) на дистанцію 70 метрів за 30.82 секунди. Також українець був першим у вправі «Лог-ліфт», в якій підняв колоду вагою 155 кілограмів. Після половини дисциплін турніру Сергій Конюшок вигравав у п‘ятиразового чемпіона світу фіна Яні Хартікайнена 4,5 очка.

У другий день Strongmen World record breakers перевага нашого богатиря збільшилася до 7 очок - після вправ «Перенесення машини» (схожа на «Супер-йок») та «Дед-ліфт» («Мертва тяга»). У двох заключних вправах «Колесо Конана» і «Каміння Атласа» Хартікайнену вдалося лише скоротити відставання від Конюшка до трьох очок, але не більше!

Таким чином, Яні Хартікайнен, котрий досі нікому не віддавав звання Найсильнішого серед «105-кілограмових», склав повноваження незмінного чемпіона.

Сергій Конюшок у вітальній промові до учасників і глядачів турніру відзначив, що більше ніж половина його перемоги здобута завдяки правильному харчуванню та продуктам Гербалайф!

Ми вітаємо Сергія з блискучею перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!