Два фахівця з Росії та Італії увійшли до складу Науково-консультаційної ради Herbalife

Компанія Herbalife рада вітати фахівців з Росії та Італії, які стали новими членами Науково-консультаційної ради Herbalife.

Олексій Борисов – практикуючий лікар, кандидат медичних наук, спеціалізується у терапії і зараз є заступником голови консультаційно-діагностичного центру Головного військового клінічного шпиталю імені академіка Н.Н. Бурденко. Окрім цього, Олексій Борисов викладає у Московській Медичній академії ім. Сеченова і є автором більше 40 наукових робіт.

У минулому Олексій Борисов - чемпіон Москви і Санкт-Петербурга по дзюдо. Він використовує продукти Herbalife як частину свого щоденного раціону з 1994 року.

Таким чином, у складі Науково-консультаційної ради Herbalife вже два експерти з Росії – Олексій Борисов і Алла Погожева, професор (Інститут харчування РАМН).

У ці дні до Науково-консультаційної ради Herbalife також приєднався Мазко Ді Анджеліс, консультант Інституту спортивної медицини при Олімпійському комітеті Ітілії, а також професор університету Фізичної культури в Л’акиле. Він очолює декілька національних і міжнародних комітетів; широко публікується в італійських і зарубіжних наукових виданнях.

Сфера наукових інтересів Марко Ді Анджеліса – опорно-рухова система організму, включаючи спортивну фізіологію, методологію тренувального процесу і спортивне харчування.

Марко Ді Анджеліс – спортсмен, володар чорного поясу 2-го дана з карате.