Ефективність протеїнових коктейлів Herbalife підтверджена клінічними дослідженнями

Протягом останніх десятиріч в багатьох країнах світу спостерігається справжня «епідемія» ожиріння, спровокована висококалорійною їжею і малорухливим способом життя. Нещодавно отримані дані від Національного Статистичного Бюро в Кореї свідчать, що приблизно третина населення цієї країни – близько 10 млн. чоловік – мають надлишкову вагу, і їх кількість зростає зі стрімкою швидкістю 400 осіб на рік!

Фахівці Національного Університету Сеула підготували звіт, згідно якому вживання збагачених білком замінників їжі є ефективним засобом схуднення і підтримки оптимальної маси тіла.

У дослідженні, результати якого були опубліковані в лютневому номері International Journal of Clinical Practice (Міжнародний Журнал Клінічної Практики), були задіяні 75 осіб з надлишковою вагою і проводилося протягом 12 тижнів.

Всі досліджувані щодня замінювали 2 прийома їжі протеїновим коктейлем Формула 1. При цьому одна група учасників дотримувалася дієти зі стандартним вмістом білка (біля 15 % від усіх отриманих калорій), тоді як інша група використовувала в їжу коктейль Формула 1 з додаванням Протеїнової суміші Формула 3 і, таким чином, вживала подвійну порцію білка.

Після закінчення 12 тижнів експерименту учасники в обох групах схуднули, проте ті з них, хто дотримувався дієти з підвищеним вмістом білка, понизили вагу за рахунок більшої втрати жиру, а не м'язової маси тіла.

«Дані розробки наочно показують, що замінники їжі, збагачені білком, є надійним засобом схуднення і зниження жирових відкладень в організмі - говорить професор Белонг Чо, фахівець відділення родинної медицини Національного Університету Сеула і провідний дослідник в експерименті, що проводився. - З урахуванням щорічної зростаючої проблеми ожиріння серед населення Кореї, питання ефективного зниження ваги є усе більш актуальним. Ми продемонстрували дієвість білкових замінників їжі для схуднення, і це сприятиме вирішенню проблеми ожиріння по всьому світу».

Белонг Чо – член Науково-консультаційної ради Herbalife. Рада незалежних експертів спрямовує розробки компанії Herbalife в області створення нових продуктів, пошуку нових ефективних інгредієнтів, тестування продуктів, а також бере участь у навчанні Дистриб'юторів Herbalife і просуванні ідеї здорового способу життя і збалансованого харчування. Діяльністю Ради, до складу якої входить більше двадцяти авторитетних науковців з різних країн світу, керує професор Девід Хибер.