Herbalife призначає провідного спеціаліста галузі віце-президентом з розвитку напрямку досліджень в галузі біології

Міжнародна компанія, експерт у галузі збалансованого харчування Herbalife (NYSE: HLF) оголосила сьогодні, що доктор Стівен Денталі (Ph.D.) вступив до компанії на нещодавно засновану посаду віце-президента з розвитку напрямку досліджень у галузі біології. Денталі буде працювати під керівництвом доктора Василіоса Франкоса (Ph.D.), старшого віце-президенту з питань сертифікації та безпеки продуктів і колишнього директора підрозділу харчових добавок Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA).

Денталі буде відповідати за всі заходи, пов'язані з дослідженнями в галузі біології, зокрема - ботаніки, включаючи ідентифікацію і документування відповідних ботанічних інгредієнтів, сполук і процесів, за їх відповідність стандартам і вимогам до якості продукту, ефективності, безпеки і прийнятності з точки зору діючих норм.

Денталі почне свою кар'єру в Herbalife після 22 років науково-дослідної роботи в американській індустрії рослинних лікарських препаратів і харчових добавок, де він відомий як ведучий спеціаліст і авторитетний експерт з питань якості ботанічної продукції. Останнім часом він працював головним науковим співробітником в Американській асоціації рослинних продуктів (AHPA), де він допоміг встановити стандарти якості для ботанічної продукції, а також відав забезпеченням керівництва і консультування компаній-членів AHPA, пов'язаних з нею організацій, державних установ, наукових видань та засобів масової інформації.

До цього часу Денталі займав ряд посад у галузі досліджень, контролю якості та розробки продуктів у таких компаніях, як Рексалл Сандон, Інк (Rexall Sundown, Inc.) і Траут Лейк Фарм (Trout Lake Farm).

Денталі є членом Експертного комітету зі стандартів Фармакопеї США (USP) з номенклатури, безпеки і маркування; членом експертної групи Фармакопеї США з елементарних домішок і головою Підкомітету з номенклатури харчових добавок і рослинних лікарських препаратів. Він також є головою Редакційної ради Всесвітньої наукової асоціації аналітичної хімії (AOAC International); членом Консультативної ради Американського ботанічного ради (American Botanical Council) та Американської фармакопеї рослинних лікарських препаратів (American Herbal Pharmacopoeia); він також був головою Робочої групи якості продукції Національної консультативної ради Центру додаткової та альтернативної медицини Національних інститутів охорони здоров'я (National Institutes of Health) з 2005 по 2007 рік.

Денталі має ступінь бакалавра наук у галузі біохімії та харчування людини від Евергрін Стейт коледж (Evergreen State College), місто Олімпія, штат Вашингтон. Він також має ступінь доктора фармацевтичних наук зі спеціалізацією по хімії природних продуктів від Університету Арізони, де він був почесним членом Американського фонду фармацевтичної освіти ім. Едвіна Лі Ньюкомба.