Herbalife – Генеральний партнер семінару «Сучасні підходи до корекції надлишкової маси тіла»

21 червня 2013 року в Одесі пройшов семінар «Сучасні підходи до корекції надлишкової маси тіла», організатором якого виступила «Асоціація дієтологів України». Генеральний партнер семінару – компанія Herbalife.

Під час семінару провідні фахівці одеського регіону – терапевти, дієтологи, гінекологи, ендокринологи, гастроентерологи, лікарі сімейної медицини, обговорювали актуальні питання сучасних підходів до корекції надлишкової маси тіла.

За словами Головного позаштатного дієтолога МОЗ України, доцента, кандидата медичних наук Олега Швеця: «За статистикою більше половини дорослого населення України має зайву вагу. І ця проблема стрімко молодшає: кожна третя дитина в країні має зайву вагу. Якщо перевести в цифри, то з восьми мільйонів дітей, приблизно два мільйони страждають надмірною вагою».

«Головною причиною набору ваги у людей визнано порушення балансу між калоріями, які вони споживають і витрачають, - каже Головний позаштатний дієтолог МОЗ України. - Тому дуже важливо звернути увагу громадськості до проблеми правильного харчування. Асоціація дієтологів України цінує партнерство з компанією Herbalife – експертом у галузі збалансованого харчування. Ми впевнені, що співдружність медичної науки, практики та сучасних технологій створює найкращі умови для просування збалансованого харчування як компоненту здорового способу життя серед всього населення України».

За словами директора «Herbalife Україна» Тетяни Серебряник: «Семінар «Сучасні підходи до корекції надлишкової маси тіла» підняв життєво важливу проблему сучасності – надмірна вага населення. На жаль, кількість людей, страждаючих цим, не скорочується, а зростає. Основною причиною появи зайвої ваги є неправильне харчування і малорухливий спосіб життя. Компанія Herbalife володіє багаторічним досвідом в області розробки і використання функціональних продуктів харчування для корекції та контролю ваги (http://herbalife.ua/science/clinic/), популяризує серед усіх верств населення збалансоване харчування як невід'ємну складову здорового, активного способу життя».

Великий інтерес учасників семінару викликав виступ кандидата медичних наук, доцента кафедри внутрішньої медицини № 1 Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця, керівника клініки здорового харчування Українського НДІ харчування, біотехнології та фармації, експерта бренду Herbalife Олександра Мартинчука. У своїй доповіді на тему «Можливості спеціалізованих продуктів харчування у програмі корекції надлишкової маси тіла» О. Мартинчук докладно розповів про переваги та ефективність застосування низькокалорійних дієт з включенням білкових замінників їжі в програмах корекції надлишкової маси тіла.

«Застосування білкових замінників їжі в якості часткової заміни їжі є більш ефективним способом зниження і контролю маси тіла, ніж просте обмеження калорій, – говорить О. Мартинчук. – Вибираючи дієту на основі продуктів для збалансованого харчування Herbalife – протеїнового коктейлю «Формула 1» і протеїнової суміші «Формула 3», процес зниження ваги стає комфортним і безпечним. Характерними для даної дієти є відсутність почуття голоду, настільки властивого більшості популярних дієт, безпека для організму, підтверджена в світі 4 клінічними дослідженнями і зручний формат споживання продукту».