HERBALIFE - НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР З ХАРЧУВАННЯ СВІТОВОЇ ЗІРКИ ФУТБОЛУ - КРІШТІАНУ РОНАЛДУ

ЛОС-АНДЖЕЛЕС 05 червня 2013 р. - Міжнародна компанія, експерт в області збалансованого харчування - Herbalife (NYSE: HLF) - оголосила про початок співпраці в якості офіційного спонсора з харчування із всесвітньо відомим футболістом Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo).

Футболіст світового класу з Португалії, який виступає за іспанський футбольний клуб «Реал Мадрид», визнаний одним з кращих гравців світу та ідеальним прикладом спортсмена за межами поля. Компанія Herbalife співпрацюватиме з Роналду в галузі розробки та оптимізації персонального раціону футболіста і надасть йому цілий ряд продуктів спортивного харчування.

Багатомільйонний контракт з Роналду строком на п'ять років включає права на міжнародну медійну співпрацю і проведення різних спільних рекламних заходів. Також контракт передбачає можливість спільної розробки нової лінійки продуктів спортивного харчування під загальним брендом Herbalife і Роналду.

«Я всією душею переконаний у важливості правильного харчування для мене як для звичайної людини, і на полі, і поза ним. Чекаю з нетерпінням початку нашого партнерства з Herbalife, компанією, яка розділяє мої погляди і надає найвищий рівень експертизи та знань у галузі спортивного харчування».

«Кріштіану Роналду - один з найвидатніших футболістів у світі. До того ж, він уособлює нашу філософію про те, що збалансоване харчування лежить в основі здорового, активного способу життя і є ключовою перевагою в конкурентному світі професійного спорту. Його щирість і віра безсумнівно забезпечать колосальні можливості для компанії Herbalife і наших незалежних дистриб'юторів. Ми від усієї душі цінуємо і поділяємо його прихильність і ентузіазм щодо нашої співпраці і не сумніваємося в тому, що спільне майбутнє буде винятково успішним», - заявив Голова Ради директорів і директор компанії Herbalife Майкл О. Джонсон (Michael O. Johnson).

Ця угода є частиною більш широкої спонсорської програми Herbalife, націленої на пропаганду здорового і активного способу життя. Роналду приєднався до більш ніж сотні інших спортсменів, спонсором яких є компанія Herbalife, включаючи цілий ряд футбольних клубів по всьому світу, таких як ФК «Лос-Анджелес Гелаксі» (LA Galaxy), США; ФК «Спартак-Москва», Росія; ФК «Шахтар», Україна; ФК «Пумас» (FC Pumas), Мексика; ФК «Ботафого» (Botafogo), Бразилія; а також національні футбольні команди Бельгії та Венесуели.