ВІВСЯНО-ЯБЛУЧНИЙ НАПІЙ ЩОДЕННА ПІДТРИМКА ОПТИМАЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ТРАВЛЕННЯ!

Дієтологи не випадково наполегливо рекомендують включати в щоденний раціон харчування не менше 25 г харчових волокон (клітковини). Харчові волокна необхідні для підтримки здорового функціонування системи травлення. Але сучасний раціон містить багато рафінованих, оброблених продуктів, в яких кількість харчових волокон мінімальна. Їх щоденний дефіцит з часом може негативно вплинути на функціонування системи травлення, викликати дискомфортні відчуття і сповільнювати насичення, як наслідок - переїдання і надмірна вага. А Ви впевнені, що споживаєте достатню кількість харчових волокон кожен день?

Компанія Herbalife - експерт в області збалансованого харчування - представляє Вівсяно-Яблучний напій - харчові волокна (клітковину), необхідні для щоденної підтримки системи травлення!

У його складі 100% натуральний комплекс високоякісних харчових волокон*. При цьому розчинні і нерозчинні харчові волокна знаходяться в оптимальному поєднанні, саме такому, як рекомендують дієтологи. Всього 1 порція Вівсяно-Яблучного напою забезпечує 20% добової потреби в харчових волокнах і допомагає:

  • підтримувати функцію природного очищення організму;
  • формувати і зберігати корисну мікрофлору кишечника.

В одній порції Вівсяно-Яблучного напою менше 15 ккал, що особливо важливо для тих, хто прагне контролювати свою вагу.

Вівсяно-Яблучний напій ідеально підходить для використання під час сніданку. Завдяки ніжному яблучному смаку і зручному формату порошку його можна використовувати в якості самостійного напою, а також додавати в коктейль «Формула 1»! Зробіть Вівсяно-Яблучний напій частиною Вашого збалансованого сніданку, і Ви з самого ранку можете бути впевнені, що підтримуєте оптимальне функціонування системи травлення, а значить - більш ефективно контролюєте свою вагу протягом дня!

*Харчові волокна з вівса, яблука, кукурудзи, цитрусових, сої та цикорію.

За додатковою інформацією звертайтесь:
PR-агентство AG Communications Group
Марина Стойко
Тел: 044 575 7348
Моб.тел.: 067 830 9752
E-mail: marina@agcom.com.ua