3 світових рекорду встановлені клієнтом Herbalife

10 травня в м. Одеса компанія Herbalife провела спортивно-розважальний захід «Herbalife Records Night», в рамках якого чемпіон України по пауерліфтингу, володар винагород світового рівня Сергій Конюшок встановив відразу 3 світових рекорда за програмою «Стронгмен» у ваговій категорії до 105 кг. Рекорди були встановлені у наступних категоріях:

  • «Логліфт» - підіймання колоди вагою 130 кг по повній амплітуді (з підлоги над головою) за 54 сек. Новий рекорд склав 7 разів за хвилину. Попередній рекорд був також встановлений Сергієм Конюшком (120 кг 8 разів за хвилину).
  • «Дамбл» – підіймання гантелі вагою 85 кг над головою однією рукою. Новий рекорд – 7 разів за хвилину. До цього рекордсменом в категорії був Герт Горшанов (Естонія), рекорд якого склав 4 підіймання за хвилину.
  • «Богатирські присідання» – присідання у верстаті з автомобілем на плечах. Вага конструкції на плечах у спортсмена 300 кг. Новий рекорд склав 10 присідань. На командному Чемпіонаті світу 2007 років спортсмен з Швеції Дені Андерсон зробив рекордні до цього моменту 5 присідань.

Рекорди будуть заявлені до Книги рекордів України та Книги рекордів Гіннеса.

«Я дуже радий, що зміг побити світові рекорди відразу в трьох категоріях - говорить Сергій Конюшок. – Це було б неможливим без щоденних тренувань і збалансованого харчування. Продукти Herbalife – справжня опора для мене. Упевнений, разом ми виграємо ще багато турнірів!».

Гості вечора скоштували білковий коктейль Формула 1, приготовлений за фірмовим рецептом спортсмена.

Нагадаємо, що у лютому цього року Сергій Конюшок встановив 4 рекорди за програмою «Стронгмен». Таким чином, в цілому йому належать 7 світових рекордів з силового екстриму.