Herbalife - офіційний спонсор з харчування ФК «Спартак» Москва

Компанія Herbalife стала офіційним спонсором з харчування найтитулованішого та найпопулярнішого футбольного клубу Росії – «Спартак» Москва.

У рамках спонсорської угоди на період 2011-2012 р. компанія Herbalife отримує права на використання логотипу та зображень команди, логотип Herbalife буде розташований під номером на спині ігрової форми основного складу ФК «Спартак», реклама Компанії буде розміщена на домашній арені ФК «Спартак»- найбільшому стадіоні «Лужники», гравці футбольної команди зможуть брати участь у заходах Herbalife.

Окрім того, члени Науково-консультаційної ради Herbalife будуть приймати участь у розробці програми спортивного харчування для гравців «Спартака».

Спортивне спонсорство - це частина глобальної соціальної програми Herbalife, спрямованої на просування здорового та активного способу життя.

Більш ніж 150 атлетів та спортивних команд використовують продукцію компанії Herbalife по всьому світу для досягнення кращих результатів. Серед них 15 провідних футбольних клубів, вже від тепер включаючи найпопулярнішу та найтитулованішу футбольну команду Росії- «Спартак»!

Докладніше стосовно спортивного спонсорства компанії Herbalife читайте на спеціальному сайті www.herbalifesports.ru