Herbalife став спонсором гонщика «Індікар»

Herbalife став спонсором з харчування відомого американського гонщика серії «Індікар» Е. Д. Вісо. Тепер логотипи Herbalife можна буде побачити на формі спортсмена протягом всіх змагань сезону 2009.

Вісо 24 роки, але це вже досвідчений гонщик «Індікар». Спортсмен - відданий клієнт компанії Herbalife впродовж останніх 10 років. Його улюбленими продуктами є протеїновий коктейль Формула 1, протеїнова суміш Формула 3, а також рослинний напій Термоджетікс. Атлет зізнається: «Я відразу зрозумів всі переваги використання продуктів Herbalife – вони забезпечують мене якісним збалансованим харчуванням і дозволяють завжди відчувати себе в тонусі! Я пишаюсь, що здобув можливість представляти цей бренд!»

Детальніше з Е.Д. Вісо і іншими спортсменами з професійної команди Herbalife можна познайомитися на спеціальному спортивному сайті www.herbalifesports.com


«Індікар» (Indycar, від англ. Indianapolis і car автомобіль) – популярні автомобільні змагання, що отримали назву від гонки «Інді-500». Проводяться в США і за їх межами з 1909 р. Змагання включають декілька гонок на різних трасах.