Herbalife – офіційний спонсор з харчування ФК «Барселона»

Компанія Herbalife та одна з провідних футбольних команд світу ФК «Барселона» підписали угоду, в рамках якої Herbalife стає офіційним спонсором з харчування ФК «Барселона».

Як спонсор з харчування, члени науково-консультаційної ради Herbalife будуть приймати участь у розробці програми спортивного харчування для гравців команди. Також Herbalife отримує права на використання логотипу та зображень команди, реклама компанії буде розміщена на домашній арені «Барселони», а гравці футбольної команди зможуть брати участь у заходах Herbalife.

Компанія Herbalife також виступить у ролі головного спонсора передсезонного світового турне ФК «Барселона» у сезоні 2010/11. Логотип компанії буде розміщений на лівому рукаві спортивної форми «Барселони» та на всіх міжнародних товариських матчах.

Окрім того, компанія Herbalife підписала персональну спонсорську угоду з одним з провідних футболістів планети – Ліонелем Мессі, визнаним у 2009 році найкращим футболістом світу за версією ФІФА.

Ліонель Мессі: «Я щасливий, що зможу співпрацювати з такою великою та всесвітньо відомою компанією, як Herbalife. Разом ми зможемо успішно пропагандувати правильне збалансоване харчування, що відіграє велику роль у досягненні спортсменами найкращих результатів. Також сумісно з Herbalife ми будемо втілювати в життя важливі благодійні проекти».

Співробітництво між ФК «Барселона» та Herbalife продовжиться у галузі доброчинної діяльності, яка буде здійснюватись за допомогою Міжнародного Сімейного Фонду Herbalife, Благодійного Фонду ФК «Барселона» та Благодійного Фонду Ліонеля Мессі.

Майкл О. Джонсон, Головний виконавчий директор Herbalife: «ФК «Барселона» — це один з грандів світового футболу, в якому виступають майстри екстра-класу, що чудово ілюструють своїми виступами філософію Herbalife – жити здоровим та активним життям. Дистриб’ютори Herbalife по всьому світу натхненні тим, що такий великий футбольний клуб, як «Барселона» буде представляти нашу компанію. Співробітництво Herbalife та ФК «Барселона» — це союз двох лідерів в своїх галузях».

Більш детальніше про співробітництво ФК «Барселона» та компанії Herbalife ви зможете дізнатись на спортивному сайті www.herbalifesports.ru