2000 - 2009

  2009
Herbalife відкриває В'єтнам, Парагвай, Румунію. У Росії відкриті перші бренд-центри Herbalife нового покоління і 5 нових сучасних Центрів Продажів. Herbalife стає спонсором Федерації велоспорту Ізраїлю, професійних атлетів у Нідердандах (легка атлетика, велоспорт), тенісиста Марсело Ріоса (Чилі), чемпіона світу з силового екстриму Сергія Конюшка (Україна), тріатлоніста Дмитра Полянського (Росія), ФК «Інтер Мілан» (Італія), ФК «Валенсія» (Іспанія). Понад 100 000 Дистриб'юторів відвідали Екстраваганза Herbalife по всьому світу. Herbalife придбав виробничі потужності світового рівня в Південній Каліфорнії (США). Компанія купує плантації, на котрих вирощується цінна рослина Aloe Vera. Це дозволяє посилити контроль якості сировини. У всьому світі працює 50 програм Casa Herbalife, в тому числі 3 на території Росії та СНД. Пішов з життя улюблений усіма філософ бізнесу, лідер і спікер компанії Джим Рон . Запуск нового продукту Herbalife - батончика Формула 1 Експрес .
2008
Відкриття Herbalife в Румунії, Гватемалі, Гондурасі, Нікарагуа та Еквадорі. Herbalife спонсорує ряд професійних спортсменів; один з них - Аттіла Вайда, олімпійський чемпіон з веслування на каное. У всьому світі відкрито 9 нових програм Casa Herbalife, в тому числі в Україні - притулок для дітей «Гармонія» у Харкові. У Каліфорнійському Університеті (США) та Університеті Ульма (Німеччина) проведено клінічні дослідження, котрі підтверджують ефективність коктейлю Формула 1. Штаб-квартира Herbalife переїжджає в діловий центр Лос-Анджелеса, Каліфорнія. Запуск продуктів Herbal Aloe Powder і Active Fiber Complex .
2007
Herbalife відкриває Сальвадор і Замбію. Компанія стає титульним спонсором футбольної команди LA Galaxy. Фірмові футболки команди з логотипом Herbalife стають лідером продажів. Herbalife спонсорує чемпіона та рекордсмена світу з волейболу Кирча Кіралі (США). Компанія стає спонсором Національної хокейної збірної Фінляндії і розміщує логотип на фірмових футболках команди. У всьому світі відкрито ще 9 програм Casa Herbalife, в тому числі в Росії (Школа-інтернат сел. Питома, Московська область). Herbalife виділяє грант Університету Міссісіпі і Фармацевтичній Школі для вивчення рослин і екстрактів для подальшого застосування в продуктах збалансованого харчування та догляду за шкірою. Запуск продуктів H3O Pro Fitness Drink і Herbalife Kids.
2006
Herbalife відкриває Перу, Малайзію і Коста-Ріку. Розширення складу Науково-консультаційної ради: до неї входять відомі експерти та дієтологи з різних країн світу, в тому числі професор Алла Погожева (Інститут харчування РАМН). У всьому світі відкрито 14 нових програм Casa Herbalife. Herbalife - офіційний спонсор волейболісток Міви Асао (Японія) і Елейн Янгс (США) і тріатлоніста Оллі Фрімана (Великобританія). Запуск лінії Skin Activator.
2005
Herbalife відкриває Угорщину і змінює бізнес-модель в Китаї. Грандіозне святкування 10-річчя Herbalife в Росії за участю Майкла О.Джонсона. Сімейний Фонд Herbalife робить пожертви на програми допомоги постраждалим від цунамі й урагану Катріна. Загальна сума пожертвувань перевищила 1,5 млн. доларів. Herbalife стає офіційним спонсором з харчування футбольної команди LA Galaxy. Щорічний день пам'яті Марка Хьюза проходить 1 лютого. Сімейний Фонд Herbalife запускає благодійну програму Casa Herbalife. У різних країнах відкрито шість програм. До складу Науково-консультаційної ради Herbalife входить Луїджі Граттон, фахівець зі спортивного харчування. Запуск продуктів NouriFusion, Shapeworks, Core Complex, Liftoff.
2004
Herbalife відкриває Болівію. Акції компанії виведені на Нью-Йоркську фондову біржу (NYSE). Herbalife змінює модель бізнесу в Росії: відкриті комфортабельні Центри Продажів, безкоштовні телефонні лінії для Дистриб'юторів, прийом замовлень по телефону та Інтернет, доставка продукції в усі міста Росії. Запуск продукту Garden 7, ліній Radiant C і Herbal Aloe.
2003
Herbalife відкриває Естонію, Литву і Сінгапур. Головним виконавчим директором Herbalife стає Майкл О. Джонсон. Лауреат Нобелівської премії професор Луї Ігнарро стає членом Науково-консультаційної ради Herbalife. Herbalife надає грант Каліфорнійському університету (UCLA) для створення Лабораторії клітинного і молекулярного харчування імені Марка Х'юза. Професор Девід Хібер, керівник Центру харчування людини та Центру клінічних досліджень дієтичних добавок, очолив Науково-консультаційну раду. У США вийшов у продаж Niteworks (продажі за перші 2 тижні - понад 4 млн. доларів). Запуск продукту Snack Defence.
2002
Herbalife відкриває Латвію, Україну і Макао. Компанії J.H.Whitney & Co. і Golden Gate Capital, Inc. вклали капітали в компанію Herbalife. Запуск продукту Total Control.
2001
Herbalife відкриває Колумбію, Китай і Хорватію. 21 травня - перший День Пам'яті Марка Хьюза проходить у всіх країнах світу і транслюється 24 години на web-каналі HBN.
2000
Herbalife відкриває Кіпр, Панаму та Ірландію. 21 травня - дочасний трагічний відхід засновника і натхненника Herbalife Марка Хьюза (1956-2000). 20 років Herbalife. Herbalife відзначає своє 5-річчя в Росії. Запуск продукту Gold Triple і Berry Complex.