Клінічні дослідження продуктів Herbalife

Що таке «клінічне дослідження»? Це вид наукового експерименту, який залучає до випробування людей. Це допомагає вивчити, оцінити та проаналізувати властивості певного продукту. Клінічне дослідження завжди науково обґрунтовано і ретельно протоколюється. Головним при цьому є принцип пріоритету прав, безпеки та здоров'я учасника дослідження над інтересами науки і суспільства. Учасник може бути включений у дослідження лише на підставі добровільної інформованої згоди. Як правило, в клінічне дослідження залучаються 2 групи учасників. Це потрібно для отримання порівняльних даних. Тестова група використовує продукт, що зацікавив дослідників, у той час як інша група використовує або схожий, або відмінний за своїми властивостями засіб. У процесі дослідженні представники обох груп уважно спостерігаються до, під час і після закінчення дослідження.

Компанія Herbalife регулярно проводить клінічні випробування своєї продукції за допомогою провідних фахівців. Всі дослідження здійснюються у відповідності з етичними принципами Гельсінкської Декларації, Правилами GСP ( Good Clinical Practice, Належна Клінічна Практика) та діючими нормативними вимогами.
Клінічні дослідження продуктів Herbalife у Росії
Програма зниження ваги з використанням продуктів Herbalife більш ефективна у порівнянні зі стандартною низькокалорійною дієтою. Тепер це підтверджено дослідженням НДІ харчування РАМН, проведеного на базі Клініки.
Переглянути


Клінічне дослідження коктейлю Формула 1 (США)
Мета дослідження – підтвердити ефективність збагачених білком замінників їжі як засобу схуднення і підтримки оптимальної маси тіла.
Переглянути


Клінічне дослідження коктейлю Формула 1 (Німеччина)
Ожиріння стало справжньою бідою сучасної цивілізації.
Переглянути


Клінічне дослідження коктейлю Формула 1 (Південна Корея)
Нещодавно отримані дані від Національного Статистичного Бюро в Кореї свідчать, що приблизно третина населення цієї країни – близько 10 млн. осіб – мають надлишкову вагу, і їх число зростає із стрімкою швидкістю 400 тис. осіб на рік.
Переглянути


Клінічне дослідження продукту Niteworks (США)
У квітні 2010 в Лос-Анджелесі завершилося дослідження ефективності Niteworks.
Переглянути