Клінічні дослідження продуктів Herbalife у Росії

Програма зниження ваги з використанням продуктів Herbalife більш ефективна у порівнянні зі стандартною низькокалорійною дієтою. Тепер це підтверджено дослідженням НДІ харчування РАМН, проведеного на базі Клініки.

Результати клінічного дослідження НДІ харчування РАМН підтверджують, що програма зниження ваги з використанням продуктів харчування Herbalife – протеїнового коктейлю «Формула 1» і протеїнової суміші « Формула 3, ефективніша у порівнянні зі стандартною низькокалорійною дієтою. За результатами дослідження ці продукти схвалені Національною Асоціацією Дієтологів і Нутриціологів.

Мета дослідження, яке проводилось протягом 6 місяців за участю 90 осіб, полягала в оцінці клінічної ефективності та переносимості дієт, що містять високобілкові замінники їжі і використовуються для зниження маси тіла в осіб з ожирінням і надлишком маси тіла.

У загальній складності випробування ефективності продукції складалося з трьох етапів: відбір учасників, програма зниження ваги і фаза контролю ваги. У дослідженні взяли участь люди у віці від 21 до 60 років, що страждають зайвою вагою, але не мають серйозних проблем зі здоров'ям і інших протипоказань (вагітність, прийом препаратів для зниження ваги, втрата ваги більше 6 кг за півроку, що передують дослідженню та ін.).

Дослідники оцінювали вплив продукції Herbalife на масу тіла, рівень артеріального тиску, склад тіла та біохімічні показники крові під час вживання. Важливим додатковим аспектом став вимір переносимості, приїдаємості та безпеки застосування.

Результати клінічного дослідження підтверджують, що програми зниження ваги з використанням продуктів Herbalife «Формула 1» і «Формула 3 » порівняно зі стандартною низькокалорійною дієтою більш ефективні для зниження жирової маси тіла, скорочення обхвату талії, а також забезпечують більш комфортний процес схуднення, а саме насичення і відсутність почуття голоду.

Дослідження «Оцінка клінічної ефективності та переносимості дієт, що містять високобілкові замінники їжі, застосовуваних для редукції маси тіла в осіб з ожирінням і надлишком маси тіла. Рандомізоване контрольоване клінічне дослідження програми корекції маси тіла Herbalife», проведене на базі НДІ харчування РАМН, стало вже четвертим за рахунком науковим обґрунтуванням ефективності продукції компанії. Так, позитивну дію харчових добавок було доведено в Німеччині (Університет Ульма), США (Центр харчування людини при Каліфорнійському університеті) і Кореї (Національний Університет Сеула) .

Стаття в журналі «Питання дієтології», присвячена клінічним дослідженням продуктів Herbalife в Росії
Стаття в журналі «Питання дієтології», присвячена клінічним дослідженням продуктів Herbalife в Росії