Клінічне дослідження коктейлю Формула 1 (Південна Корея)

Нещодавно отримані дані від Національного Статистичного Бюро в Кореї свідчать, що приблизно третина населення цієї країни – близько 10 млн. осіб – мають надлишкову вагу, і їх число зростає із стрімкою швидкістю 400 тис. осіб на рік.

Мета дослідження – підтвердити ефективність збагачених білком замінників їжі як засобу зниження ваги і підтримки оптимальної маси тіла. Керівник – професор Белонг Чо, відділення сімейної медицини Національного Університету Сеула , член Науково-консультаційної ради Herbalife.

Випробування задіяло 75 осіб з надлишковою вагою і проводилося протягом 12 тижнів. Всі учасники щодня замінювали 2 прийоми їжі протеїновим коктейлем Формула 1. При цьому одна група учасників дотримувалася дієти із стандартним вмістом білка (близько 15% від усіх одержуваних калорій), в той час як інша група використовувала коктейль Формула 1 з додаванням Протеїнової суміші Формула 3 і, таким чином, отримувала подвійну порцію білка.

Після закінчення 12 тижнів експерименту учасники в обох групах схуднули, проте ті з них, хто слідував дієті з підвищеним вмістом білка, знизили вагу за рахунок більшої втрати жиру, а не м'язової маси тіла.

Дослідження підтвердило, що використання збагачених білком замінників їжі є ефективним засобом схуднення і підтримки оптимальної маси тіла. Результати дослідження були опубліковані в лютневому номері “International Journal of Clinical Practice” (Міжнародний журнал клінічної практики).

Проф. Белонг Чо: «Дані розробки наочно показують, що замінники їжі, збагачені білком, є надійним засобом схуднення і зниження жирових відкладень в організмі. З урахуванням щорічно наростаючої проблеми ожиріння серед населення Кореї, питання ефективного зниження ваги є все більш актуальним. Ми продемонстрували дієвість білкових замінників їжі для схуднення, і це сприятиме вирішенню проблеми ожиріння по всьому світу».