Herbalife сьогодні

Herbalife – міжнародна корпорація, яка здійснює діяльність в індустрії здорового способу життя. З 1980 року розробляє і реалізує методом прямих продажів широкий спектр продукції для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Продукти компанії мають у своїй основі передові наукові розробки в галузі дієтології та нутриціології. Вони продаються більш ніж у 80 країнах світу, включаючи Україну, Росію та країни СНД, через мережу Незалежних Дистриб'юторів. Акції Herbalife котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: HLF). Обсяг чистої виручки компанії в 2012 році перевищив 4,1 млрд. доларів США.

Herbalife вважає якість продукції своїм основним зобов’язанням. Для створення, тестування та вдосконалення формул продуктів співробітники Наукового центру Herbalife об'єднують свої зусилля з групою незалежних експертів, котрі складають Науково–консультаційну раду Herbalife. До складу ради входять понад двадцять авторитетних вчених з різних країн світу, серед яких проф. Девід Хібер, керівник Центру харчування людини при Каліфорнійському університеті (UCLA), лауреат Нобелівської премії проф. Луї Ігнарро, фахівець зі спортивної медицини Луїджі Граттон, Роман Мальков, лікар фізіотерапевт, гастроентеролог, автор популярних книг з дієтології та інші.

Продукція Herbalife сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де розповсюджується. Продукція, яка реалізовується в Україні, виготовляється на сертифікованих виробництвах Італії та США відповідно до стандарту GMP (Принципи Сумлінного Виробництва). Біологічно активні добавки Herbalife розробляються і досліджуються за участю декількох лабораторій. У 2003 році компанія Herbalife виділила грант Центру харчування людини при Університеті Каліфорнії, Лос-Анджелес (UCLA) на створення Лабораторії клітинного і молекулярного харчування Марка Х’юза для подальших досліджень у галузі науки про харчування людини. Нещодавні результати дослідження, проведеного на базі клініки НДІ харчування РАМН ще раз підтвердили, що програми зі зниження ваги з використанням продуктів Herbalife «Формула 1» і «Формула 3» порівняно зі стандартною низькокалорійною дієтою більш ефективні для зниження жирової маси тіла, скорочення обхвату талії, а також забезпечують більш комфортний процес схуднення, а саме – насичення та відсутність почуття голоду. За результатами дослідження ці продукти схвалені Національною Асоціацією Дієтологів і Нутриціологів Росії.

В Україні офіс Herbalife було відкрито 2 березня 2010 року. Продукція Herbalife в Україні сертифікована Державною санітарно-епідеміологічною службою, Міністерством Охорони Здоров'я України, Міністерством Економічного Розвитку і Торгівлі України та іншими організаціями.

Herbalife є учасником понад 70 наукових, промислових і громадських організацій, таких як Всесвітня Федерація Асоціацій Прямих Продажів і Українська Асоціація Прямого Продажу.

Herbalife один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) і Ради здорового харчування (CRN ). В Україні Herbalife також є членом Асоціації дієтологів України.

Протягом 2008-2012 років компанія Herbalife виступила спонсором більш ніж 130 спортивних заходів міжнародного та регіонального масштабу. Серед 150 професійних спортсменів, котрих підтримує Herbalife, така зірка спорту як Кріштіану Роналду – нападник іспанського клубу «Реал Мадрид» і збірної Португалії з футболу та багато інших. Компанія Herbalife – спонсор з харчування більш ніж 25 провідних футбольних клубів світу, включаючи такі яскраві бренди як футбольна команда Вищої ліги «Лос-Анджелес Гелексі» (США) , «Спартак-Москва» (Росія) та «Шахтар» (Україна).