Членство в Асоціації Дієтологів України

Асоціацію дієтологів України було створено наприкінці 2011 року за рішенням регіональних осередків, які представляють усі частини нашої країни. На початку 2012 року Асоціація набула офіційного статусу Всеукраїнського громадського об’єднання.

Фахівці – дієтологи, створивши Асоціацію, планують вирішувати багато завдань. Серед головних – вплив на державну політику щодо харчування населення України, інформаційна та освітня робота, спрямована на покращення знань населення про здорове харчування, вплив на сучасні тенденції у харчових технологіях з метою пропагування корисних та заборони шкідливих технологічних рішень.

Одним з пріоритетів діяльності Асоціації дієтологів України є підтримка виробників звичайних та спеціальних продуктів харчування, які мають доведену користь для здоров’я людини. Спеціалісти вважають, що саме у цьому напрямку повинні рухатись розвиток харчових технологій та конкуренція між виробниками.

Компанія Herbalife являється членом АДУ з січня 2013 року. Членство в Асоціації – це визнання професійним співтовариством значущості компанії Herbalife і високої якості її продукції. Ставши членом Асоціації, компанія Herbalife продовжує слідувати своїм завданням просувати ідею правильного харчування та здорового способу життя, в тому числі і у професійному співтоваристві.

uda.in.ua – Сайт Асоціації дієтологів України.