Вхід для Незалежних партнерів

Результати клієнтів

Тагирова Людмила, 60 років

У мене завжди була зайва вага. Коли мої однолітки носили 44-46 розмір одежі, у мене був 50-52 р. Я не любила ходити в магазин, щоб не називати продавцю цієї цифри. Я не любила фотографуватися, завжди ставала на задній план, ніколи не дивилася на своє відображення у вітринах. У 31 рік після пологів моя вага досягла 120 кг. Було багато спроб зниження ваги, різні дієти і т. д.

Але при цьому я розуміла, що через вагу у мене погане самопочуття – постійно боліли ноги та коліна, було важко ходити, ноги не згиналися і не розгиналися. Найстрашнішим були сходи. Коли я спускалася, здавалося, що ноги підкосяться і я покочуся вниз.

Одного разу чоловік прийшов ввечері і розповів: уяви, я не впізнав свою співробітницю, рік її не бачив, а вона схудла на 30 кг за цей час*. Давай і ми спробуємо.

Так я потрапила до клубу і консультанта Ляліної Ірини. Вага 120 кг і біологічний вік 102 роки.

За 1.5 року я знизила свою вагу на 50 кг і 177 см в обсягах*. У кожній нозі пішло по 25 см. Тепер я не повзаю, а стрибаю сходами, ношу модні речі і розумію, що значить, коли вітер дме під спідницю. З'явилося бажання жити і насолоджуватися життям, гуляти з онуками, подорожувати. Тепер я живу не в страху, а з почуттям, що попереду ще багато хорошого.


Матвієнко Юлія, 51 рік

Я прийшла до клубу 7 вересня 2014 року. Моя вага становила 99.9 кг, а біологічний вік - 78 років, як вік моєї мами.

Коли я почала ходити до клубу, то змінила сніданок і звички харчування. У мене пішло 3 кг за тиждень. Я перестала пити каву літрами, почали йти набряки, мені стало легше ходити.

За 9 місяців я схудла на 40 кг, моє самопочуття кардинально покращилося, я літаю, а не ходжу сходами*. Пішли набряки, я забула, що таке головний біль.

Я змогла надіти своє улюблене плаття і з задоволенням дивлюся на себе в дзеркало. Тепер я можу багато рухатися, лазити в мотузковому парку з дітьми. Моя мама каже мені, що я красуня.Зяблова Наталя, 40 років

Зайву вагу я набрала після другої вагітності, до цього я все життя була стрункою і з плоским животиком. З зайвими кілограмами прийшли хронічна втома і головний біль.

Я перепробувала різні методи схуднення, але нічого не виходило, тому я просто опустила руки і змирилася. Пізніше моя дочка почала ходити до клубу ЗСЖ, знизила вагу на 5 кг*. Вона запропонувала мені спробувати. Я у все це не вірила, але довірилася доньці. Так почалася моя історія зниження ваги. Перші 1,5 місяці я не бачила результату, хоча було вже мінус 10 кг. Лише зіставивши фото «до-після» я помітила, наскільки добре і пропорційно у мене змінилася вага і об'єми. Після цього, я повірила в свої сили.

За 8,5 місяців я позбулася 26 кг. Тепер мені складно всидіти на одному місці, я дуже активна, у мене покращилося самопочуття. На шопінг я ходжу з задоволенням.

Велике дякую моєму персональному консультанту Herbalife Nutrition за її професіоналізм та підтримку!

Ільїнська Ольга, 29 років

До клубу здорового способу життя я прийшла у 2016 році. Після вагітності, я мала зайві 15 кг.

Завдяки моєму консультанту, продуктам компанії Herbalife Nutrition та змінам у звичках харчування, я знизила зайву вагу.

В мене з'явилося бажання займатися спортом. Одяг у магазинах почав мені пасувати, бо раніше я вважала, що почали шити некоректні плаття.

Мій чоловік також позбувся зайвої ваги, й у нас почалось нове життя.

Перевала Микола, 45 років

До клубу я прийшов 1 грудня 2016 року за рекомендацією моєї доньки, яка у клубі знизила вагу на 11 кг*.

Мені не просто потрібно було знизити вагу. На той момент я дуже хворів, лежав у лікарні, ніхто не міг мені допомогти. Один лікар сказав, що мені потрібно просто схуднути.

Я живу за містом, але для цього я спеціально приїхав до Харкова на місяць, щоб відвідувати клуб.

Я був там кожен день і за місяць знизив вагу на 11 кг. У мене налагодився режим сну, адже раніше я ввечері лягав спати, прокидався о першій годині ночі і блукав по дому. Так само дружина помітила, що я перестав хропіти.

У січні я поїхав до Трускавця, куди щороку їздив покращити своє здоров'я. Проходячи УЗД печінки, доктор сказав, що клітини печінки почали відновлюватися, він сказав, що ніколи такого не бачив.

Сьогодні у мене мінус 23 кг за 4 місяці*. З'явилася енергія на зайняття спортом. Стали можливими біг (13 км майже щодня ) та їзда на велосипеді (40-80 км за раз). Як результат – плюс 3 кг м'язової маси.

Дякую моєму консультанту та продуктам компанії Herbalife Nutrition за моє нове життя.

Ірина Ляліна, 25 років

Я вирішила здійснити свою мрію – побачити кубики пресу. Почала ходити до тренажерної зали тричі на тиждень. Перейшла на збалансоване харчування Herbalife Nutrition та Протеїновий коктейль Формула 1 – вранці та за годину до тренування. А одразу після – коктейль «Відновлення сили».

Мені вдалося скорегувати параметри свого тіла: знизити вагу на 6 кг*, а підшкірний жир з 27% до 19%. М’язову масу збільшила на 2 кг. Я посіла четверте місце на чемпіонаті з бодібілдингу та фітнес-бікіні. І це лише початок моїх перемог!

* Всі посилання на результати контролю ваги відносяться до програми контролю ваги Herbalife Nutrition, яка включає, між іншого, збалансовану дієту, регулярні фізичні вправи, достатнє споживання рідини, за необхідності прийом харчових добавок та належний відпочинок. Всі результати індивідуальні та можуть відрізнятись.

Залишити заявку