Вхід для Незалежних партнерів

Етичний бізнес (Золотий стандарт)

Мінімальні умови вступу

Відсутній обов'язковий мінімальний обсяг закупівлі продукції, а початкові витрати є незначними. Не обов'язково купувати продукти або інструменти бізнесу, щоб почати і досягти успіху у вашому Партнерстві з Herbalife Nutrition.

Гарантія повернення

Можливість повністю повернути кошти, витрачені на Набір незалежного партнера, протягом 90 днів, якщо ви з якоїсь причини відмовилися від Партнерства.

100% гарантія повернення коштів за невикористані продукти або рекламні матеріали в оригінальній упаковці, замовлені за минулі 12 місяців, а також відшкодування вартості доставки продукту, який повертається Компанії, якщо ви з якоїсь причини відмовилися від Партнерства.

Можливість заздалегідь отримати інформацію про потенційний прибуток *

Ми надаємо зрозумілу, точну і своєчасну інформацію, щодо потенційного прибутку Незалежних партнерів у Звіті про середні рівні винагород.

Письмове підтвердження

Ми просимо кожного нового Незалежного партнера письмово підтвердити свою обізнаність із кожною гарантією Золотого стандарту, перед тим як прийняти його Заяву на отримання статусу Незалежного партнера і Договір.

Ясні інструкції щодо продукції та можливостей бізнесу

Переваги кожного продукту і спосіб його використання описані на етикетці продукту або в інформаційних матеріалах, щоб потрібний продукт був коректно використаний для досягнення кращого результату.

Підтверджені властивості продуктів та інформацію про них можна знайти в Довіднику щодо продукції в наборі Незалежного партнера та в іншій офіційній літературі, а також на сайті ua.MyHerbalife.com.

Ми даємо реалістичні прогнози з приводу можливостей бізнесу і про те, скільки зусиль потрібно для успішної роботи на тому чи іншому рівні.

Herbalife Nutrition і наші Незалежні партнери дотримуються найвищих стандартів етичної поведінки.

Якщо Вам стане відомо про непідтверджені заяви щодо продукції Herbalife Nutrition і її властивості, а також про недостовірні заяви щодо потенційних прибутків, які не відповідають Звіту про середні рівні винагород, або щодо сумнівного поводження того чи іншого Незалежної партнера, зв'яжіться з Відділом інформаційної підтримки за телефоном 0 800 3000 35.

Тільки працюючи разом, ми зможемо гарантувати, що Herbalife Nutrition підтримує Золотий стандарт захисту інтересів Клієнтів КОМПАНІЇ.

* Наведені прибутки і приклади просування бізнесу індивідуальні і не є типовими.
Залишити заявку