Вхід для Незалежних партнерів

Партнерство в Україні

У всьому світі компанія Herbalife співпрацює зі знаменитостями і спортсменами, щоб доносити свої цінності і ідею здорового та активного способу життя до широкої аудиторії. У нашій команді, серед інших, є олімпійські зірки. Адже вони, як ніхто інший, розуміють важливість збалансованого харчування для досягнення нових цілей у житті і в спорті.

Збалансоване харчування Herbalife - запорука досягнення результатів, прекрасного самопочуття і енергії, відмінний старт для підкорення нових висот. Наші посланці власним прикладом доводять, що продукти Herbalife допомагають якісно покращувати своє життя і харчування всієї родини, набувати бажаної фізичної форми і домагатися найвищих результатів. Харчуйтеся збалансовано разом із героями олімпійських п'єдесталів! 

ОЛЕКСІЙ ЯГУДІН І ТЕТЯНА ТОТЬМЯНІНА
ОЛЕКСІЙ ЯГУДІН І ТЕТЯНА ТОТЬМЯНІНА
Олімпійські чемпіони, легенди світового фігурного катання. Одна з найвідоміших і успішних пар, що давно стала прикладом гармонічного сімейного життя, взаєморозуміння і турботи один про одного. І при цьому у них вистачає сил і часу на безліч проектів, де їх незмінно супроводжує успіх. Запорука їхньої енергійності - збалансоване харчування Herbalife кожен день.