Вхід для Незалежних партнерів

Herbalife сьогодні

Herbalife

- міжнародна корпорація, яка працює в індустрії здорового способу життя. Із 1980 року компанія розробляє і реалізує методом прямих продажів продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Товарна лінійка представлена ​​більш ніж 130 найменуваннями, включаючи протеїнові коктейлі й батончики, БАДи, енергетичні та фітнес напої, засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Продукція Herbalife поширюється більш ніж у 95 країнах світу через широку мережу Незалежних партнерів, які консультують споживачів і надають допомогу в придбанні продукції.

Компанія Herbalife представлена ​​в Україні з 2002 року. У 2010 році в Україні починається розширення бізнесу, відкриваються перші бренд-центри нового покоління в Києві і Дніпрі.

Свою діяльність в Латвії компанія почала в 2002 році, в Литві і Естонії вона з'явилася вже в 2003 році. Починаючи з 2011 року, компанія офіційно представлена ​​в Монголії, Білорусі та Грузії. У 2012 році з'явилися перші Центри продажів у Казахстані та Вірменії. У Киргизії та Азербайджані компанія почала вести бізнес із 2013 року.

Наша місія

- сприяти підвищенню якості життя людей, надаючи можливість для Незалежних партнерів - вести вигідний бізнес у партнерстві з компанією, а для клієнтів - користуватися якісними продуктами для здорового способу життя.

Акції Herbalife котируються на біржах NASDAQ і NYSE.

Якість продукції

Якості в Herbalife приділяється особлива увага. Продукція компанії сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де представлена. В Україні - це «Інститут громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва НАМН України» та «Державне управління справами. Центр Превентівної медицини»

Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та контроль на всіх виробничих етапах забезпечують відповідність нашої продукції найсуворішим стандартам якості. У компанії прийнята концепція «Від посадженого насіння до продукту на вашому столі», в рамках якої продукція проходить 14 стадій перевірки. До її реалізації залучені 10 спеціальних лабораторій і 300 штатних співробітників із науковим ступенем.

Наукове лідерство

Науково-консультаційна рада Herbalife, до складу якої входять понад 20 авторитетних вчених із різних країн світу, займається розробкою нових продуктів, пошуком ефективних інгредієнтів, тестуванням, а також бере участь у навчанні Незалежних партнерів Herbalife.

Завдяки підтримці Herbalife у 2003 році Каліфорнійський Університет (США) відкрив Лабораторію клітинного і молекулярного харчування імені Марка Хьюза. У 2010 році компанія створила власний інформаційно-освітній інтерактивний ресурс - «Інститут харчування Herbalife».

Участь у професійних і галузевих асоціаціях

Herbalife є активним учасником понад 70 наукових, промислових і громадських організацій. Herbalife - один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) і Ради здорового харчування (CRN). В Україні Herbalife є партнером Національної Асоціації Дієтологів, Української Асоціації Прямого Продажу.

Спортивне партнерство

У 2016 році посланниками бренду Herbalife стали олімпійські чемпіони Олексій Ягудін і Тетяна Тотьмяніна, Вік Вайлд і Олена Заварзіна.

Herbalife надає спонсорську допомогу більш ніж 150 спортивним заходам міжнародного та регіонального масштабу, серед яких World Football Challenge, Напів-Марафони у 7 містах України, Фітнес-Конвенція Nike (Україна) та ін.

Ми підтримуємо більше ніж 100 професійних спортсменів. Один із них − Кріштіану Роналду, нападник іспанського клубу «Реал Мадрид» і збірної Португалії з футболу. Herbalife також виступає спонсором із харчування для більш ніж 25 провідних футбольних клубів, включаючи «Шальке 04» (Німеччина), «Олімпіакос» (Греція), «Аякс» (Нідерланди), ПСВ (Нідерланди), жіночу команду «Атлетіко Мадрид» (Іспанія ), «Лос-Анджелес Гелексі» (США), «Шахтар» (Україна), БАТЕ (Білорусь) та ін.

У 2010 році на території Росії і країн СНД ми запустили програму «Команда Herbalife». В рамках цієї ініціативи наші Незалежні партнери особистим прикладом просувають ідею здорового способу життя, беручи участь у масових спортивних заходах.

Залишити заявку